Webfactory (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: title
is: titill

en: Status
is: Staða

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: List
is: Listi

en: Language
is: Tungumál

en: Action
is: Aðgerð

en: ERROR: fopen(@file, 'ab') failed
is: VILLA: fopen(@file, 'ab') skilaði villu

en: ERROR: fwrite(@file) failed
is: VILLA: fwrite(@file) skilaði villu

en: Reset
is: Endursetja

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Updated
is: Uppfært

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: content type
is: efnisgerð

en: Mail
is: Póstur

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Host
is: Vél

en: Up to date
is: Uppfært

en: Database name
is: Nafn gagnagrunns

en: Apply
is: Virkja

en: Drupal user
is: Drupal notandi

en: Database configuration
is: Gagnagrunnsstillingar
