Webfactory (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: List
ku: لیستە

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Database name
ku: ناوی بنکه‌دراوه‌

en: Port
ku: دەروازە

en: Site configuration
ku: سازکارییەکانی ماڵپەڕ

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Database configuration
ku: شێوەپێدانی بنکەی دراوە
