Webfactory (8.x-1.0) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: List
mg: Lisitra

en: Language
mg: Teny

en: Password
mg: Teny miafina

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Database name
mg: Anaran'ny "Base de données"

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Database configuration
mg: Endrin'ny Banky angona
