Webfactory (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: List
os: Номхыгъд

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
