Webfactory (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (45 entries)

en: title
ru: заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Prefix
ru: Префикс

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: List
ru: Список

en: Language
ru: Язык

en: Action
ru: Действие

en: ERROR: fopen(@file, 'ab') failed
ru: ОШИБКА: fopen(@file, 'ab') не удалось

en: ERROR: fwrite(@file) failed
ru: ОШИБКА: fwrite(@file) не удалось

en: Reset
ru: Сбросить

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Updated
ru: Обновлено

en: Theme
ru: Тема

en: content type
ru: тип материала

en: Mail
ru: Почта

en: Site name
ru: Название сайта

en: Host
ru: Хост

en: Up to date
ru: Актуально

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Channel
ru: Канал

en: Profile
ru: Профиль

en: Database name
ru: Название базы данных

en: Port
ru: Порт

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Token
ru: Токен

en: Plugin
ru: Плагин

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: New content
ru: Новый материал

en: Site configuration
ru: Настройка сайта

en: Apply
ru: Применить

en: Deploy
ru: Развернуть

en: Channels
ru: Каналы

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Synchronize
ru: Синхронизация

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Bundles
ru: Наборы

en: Bundle
ru: Набор

en: Drupal user
ru: Пользователь Drupal

en: Database configuration
ru: Конфигурация базы данных

en: Entities
ru: Сущности

en: Hello
ru: Привет

en: Synchronized
ru: Синхронизирован
