Webfactory (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: title
sl: naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: List
sl: Seznam

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Theme
sl: Tema

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Host
sl: Gostitelj

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Profile
sl: Profil

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Port
sl: Vrata

en: Site configuration
sl: Konfiguracija strani

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Database configuration
sl: Konfiguracija podatkovne baze
