Webfactory (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Database name
sr: Назив базе података

en: Bundle
sr: Пакет

en: Database configuration
sr: Конфигурисање базе

en: Entities
sr: Ентитети
