Webfactory (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Language
ta: மொழி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Profile
ta: விபரக்கோவை

en: Database name
ta: தரவுத்தள பெயர்

en: Database configuration
ta: தரவுத்தள அமைவடிவம்
