Webfactory (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Status
ug: ھالەت

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Site configuration
ug: بېكەت تەڭشىگى

en: Apply
ug: قوللىنىش
