Webfactory (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: List
ur: فہرست

en: Language
ur: زبان

en: Action
ur: ایکشن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Up to date
ur: جدید ترین

en: Profile
ur: پروفائیل

en: Database name
ur: ڈیٹابیس کا نام

en: Bundle
ur: بنڈل

en: Database configuration
ur: ڈیٹابیس کی ترتیبات
