Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: List
am: ዝርዝር

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Up to date
am: ዘመናዊ

en: Database name
am: የመረጃ ቋቱ ስም

en: Site configuration
am: ድረ ገጽ ውቅረት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Database configuration
am: የመረጃ ቋቱ ውቅረት
