Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Database name
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མིང

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Drupal user
bo: Drupal སྤྱོད་མཁན།

en: Database configuration
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད
