Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: List
et: Nimekiri

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: ERROR: fwrite(@file) failed
et: VIGA: fwrite(@file) ebaõnnestus

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Theme
et: Teema

en: content type
et: sisutüüp

en: Mail
et: E-post

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Up to date
et: Värske

en: Configuration
et: Seadistus

en: Profile
et: Profiil

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Duplicate
et: Paljunda

en: New content
et: Uus sisu

en: Site configuration
et: Saidi seaded

en: Apply
et: Rakenda

en: Deploy
et: Liiguta

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: Database configuration
et: Andmebaasi seaded

en: Entities
et: Olemid

en: Hello
et: Tere
