Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
