Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: List
he: רשימה

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Updated
he: עודכן

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: content type
he: סוג תוכן

en: Mail
he: מייל

en: Site name
he: שם האתר

en: Host
he: שם שרת

en: Up to date
he: מעודכן

en: Configuration
he: הגדרות

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Port
he: פורט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Token
he: אסימון

en: Plugin
he: פלאגין

en: Duplicate
he: שכפול

en: Site configuration
he: הגדרות אתר

en: Apply
he: החל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Synchronize
he: סינכרון

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Bundle
he: חבילה

en: Database configuration
he: הגדרות מסד הנתונים

en: Entities
he: ישויות
