Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Language
ht: Lang

en: Password
ht: Mo pas

en: Updated
ht: A jou

en: Site name
ht: Non sit la

en: Database name
ht: Nom baz de done

en: Apply
ht: Aplike
