Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: List
km: បញ្ជី

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Database name
km: ឈ្មោះ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Port
km: ច្រក

en: Site configuration
km: ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​តំបន់​បណ្ដាញ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Database configuration
km: ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ
