Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: List
lv: Saraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Theme
lv: Tēma

en: content type
lv: satura tips

en: Mail
lv: Pasts

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Host
lv: Serveris

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Channel
lv: Kanāls

en: Profile
lv: Profils

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Port
lv: Ports

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Token
lv: Marķieris

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Site configuration
lv: Vietnes konfigurācija

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Drupal user
lv: Drupal lietotājs

en: Database configuration
lv: Datubāzes konfigurācija
