Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: List
my: စာရင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Database name
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမည်

en: Database configuration
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အား တပ်ဆင်ခြင်း
