Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: title
pl: tytuł

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: List
pl: Lista

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Theme
pl: Skórka

en: content type
pl: rodzaj zawartości

en: Mail
pl: Poczta

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Channel
pl: Kanał

en: Profile
pl: Profil

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Token
pl: Wzorzec

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: New content
pl: Nowa zawartość

en: Site configuration
pl: Konfiguracja witryny

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Deploy
pl: Wdróż

en: Channels
pl: Kanały

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Drupal user
pl: Użytkownik Drupala

en: Database configuration
pl: Konfiguracja bazy danych

en: Entities
pl: Encje

en: Hello
pl: Witaj

en: Needs update
pl: Wymaga aktualizacji
