Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: List
ps: لړ

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Host
ps: کوربه

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: Configuration
ps: سازول

en: Database name
ps: توکبنسټ نوم

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Plugin
ps: لګون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
