Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Language
se: Giella

en: Password
se: Beassansátni

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Mail
se: E-boasta

en: Database name
se: Diehtovuođđu namma
