Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Profile
sq: Profili

en: Database name
sq: Emri i bazës së të dhënave

en: Site configuration
sq: Konfigurimi i sitit

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Database configuration
sq: Konfigurimi i bazës së të dhënave
