Webfactory (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: List
ast: Llista

en: Language
ast: Llingua

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Updated
ast: Anováu

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Up to date
ast: Anováu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Profile
ast: Perfil

en: Database name
ast: Nome de la base datos

en: Port
ast: Puertu

en: Database configuration
ast: Configuración de la base datos
