Webfactory (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: title
be: назва

en: Status
be: Статус

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: List
be: Спіс

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Updated
be: Абноўлена

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: content type
be: тып змесціва

en: Mail
be: Пошта

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Host
be: Хост

en: Up to date
be: Актуальны

en: Configuration
be: Налады

en: Profile
be: Профіль

en: Database name
be: Назва базы дадзеных

en: Port
be: Порт

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Apply
be: Ужыць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Bundle
be: Набор

en: Database configuration
be: Налады базы данных
