Webfactory (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: List
bn: তালিকা

en: Language
bn: ভাষা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: Host
bn: হোস্ট

en: Up to date
bn: আপ-টু-ডেট

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Database name
bn: ডাটাবেজের নাম

en: Port
bn: পোর্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।

en: Database configuration
bn: ডাটাবেজ কনফিগারেশন
