Webfactory (8.x-1.1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Mail
br: Postel

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Plugin
br: Lugant
