Webfactory (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: title
ca: títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: List
ca: Llistat

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Theme
ca: Tema

en: content type
ca: tipus de contingut

en: Mail
ca: Correu

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Host
ca: Servidor

en: Up to date
ca: Actualitzat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Profile
ca: Perfil

en: Database name
ca: Nom de la base de dades

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Plugin
ca: Connector

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Site configuration
ca: Configuració del lloc web

en: Apply
ca: Aplica

en: Deploy
ca: Desplega

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Synchronize
ca: Sincronitza

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Drupal user
ca: Usuari de Drupal

en: Database configuration
ca: Configuració de la base de dades

en: Entities
ca: Entitats

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
