Webfactory (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Database name
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་

en: Site configuration
dz: ས་ཁོངས་རིམ་སྒྲིག་

en: Database configuration
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེད་རིམ་སྒྲིག་
