Webfactory (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: List
eo: Listo

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Host
eo: Gastiganto

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Profile
eo: Profilo

en: Database name
eo: Datumbaza nomo

en: Site configuration
eo: Retejaj agordoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Bundle
eo: Fasko

en: Database configuration
eo: Datumbaza agordo
