Webfactory (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: title
eu: izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: List
eu: Zerrenda

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Profile
eu: Profila

en: Database name
eu: Datu-base izena

en: Port
eu: Ataka

en: Site configuration
eu: Gune konfigurazioa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Database configuration
eu: Datu-base konfigurazioa
