Webfactory (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: title
fi: otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: List
fi: Lista

en: Language
fi: Kieli

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Theme
fi: Teema

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Host
fi: Isäntä

en: Up to date
fi: Ajantasainen

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Profile
fi: Profiili

en: Database name
fi: Tietokannan nimi

en: Port
fi: Portti

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Token
fi: Muuttuja

en: Duplicate
fi: Monista

en: Site configuration
fi: Sivuston asetukset

en: Apply
fi: Käytä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Synchronize
fi: Synkronoi

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Database configuration
fi: Tietokannan asetukset

en: Entities
fi: Entiteetit
