Webfactory (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: title
hr: naslov

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: List
hr: Popis

en: Language
hr: Jezik

en: Action
hr: Akcija

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Theme
hr: Tema

en: Mail
hr: E-pošta

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Up to date
hr: Svježe

en: Configuration
hr: Postavke

en: Profile
hr: Profil

en: Database name
hr: Naziv baze podataka

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Site configuration
hr: Postavke sitea

en: Apply
hr: Primjeni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Database configuration
hr: Postavke baze podataka
