Webfactory (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: List
jv: Daftar

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Theme
jv: Tema

en: Mail
jv: Surat

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Profile
jv: Profil

en: Database name
jv: Jeneng database

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Database configuration
jv: Konfigurasi database
