Webfactory (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: List
ka: სია

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Profile
ka: პროფილი

en: Database name
ka: მონაცემთა ბაზის სახელი

en: Port
ka: პორტი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Site configuration
ka: საიტის კონფიგურაცია

en: Database configuration
ka: მონაცემთა ბაზის კონფიგურაცია
