Webfactory (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: List
kk: Көрсету

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Host
kk: Хост

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Profile
kk: Профиль

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: Site configuration
kk: Сайттың конфигурациясы

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Database configuration
kk: Дерекқор конфигурациясы
