Webfactory (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്

en: Up to date
ml: നവീനമാണ്

en: Database name
ml: ഡാറ്റാബേസിന്‍റെ പേര്

en: Database configuration
ml: വിവരശേഖര ക്രമീകരണം
