Webfactory (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: title
mn: гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: List
mn: Жагсаалт

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Theme
mn: Загвар

en: Mail
mn: Шуудан

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Up to date
mn: Шинэ

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Database name
mn: Өгөгдлийн сангийн нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Database configuration
mn: Өгөгдлийн сангийн тохиргоо
