Webfactory (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: title
oc: títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: List
oc: Listar

en: Language
oc: Lenga

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Site name
oc: Nom del site

en: Host
oc: Òste

en: Up to date
oc: A jorn

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Profile
oc: Perfil

en: Database name
oc: Nom de la basa de donadas

en: Port
oc: Pòrt

en: Token
oc: Geton (token)

en: Site configuration
oc: Configuracion del site

en: Apply
oc: Aplicar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Bundles
oc: Paquets

en: Bundle
oc: Paquet

en: Database configuration
oc: Configuracion de la basa de donadas

en: Entities
oc: Entitats
