Webfactory (8.x-1.2-beta1) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: title
cs: nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: List
cs: Seznam

en: Language
cs: Jazyk

en: Action
cs: Akce

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: content type
cs: typ obsahu

en: Mail
cs: E-mail

en: Site name
cs: Název webu

en: Host
cs: Hostitel

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Channel
cs: Kanál

en: Profile
cs: Profil

en: Database name
cs: Název databáze

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Site configuration
cs: Nastavení webu

en: Apply
cs: Použít

en: Channels
cs: Kanály

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Synchronize
cs: Synchronizovat

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Drupal user
cs: uživatel Drupalu

en: Database configuration
cs: Nastavení databáze

en: Entities
cs: Entity

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
