Webfactory (8.x-1.2-beta1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: title
gu: શીર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: List
gu: સૂચિ

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Up to date
gu: અધતિત

en: Database name
gu: સંગ્રહ સ્થાન નુ નામ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Synchronize
gu: સમન્વય

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Database configuration
gu: સંગ્રહ સ્થાન સમાયોજક
