Webfactory (8.x-1.2-beta1) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: List
lt: Sąrašas

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Theme
lt: Tema

en: Mail
lt: Paštas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Host
lt: Serveris

en: Up to date
lt: Galioja

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Profile
lt: Profilis

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Site configuration
lt: Svetainės konfigūracija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Bundle
lt: Paketas

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas

en: Database configuration
lt: Duomenų bazės nuostatos
