Webfactory (8.x-1.2-beta1) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: title
ro: titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: List
ro: Listă

en: Language
ro: Limba

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Theme
ro: Temă

en: content type
ro: tipul de conținut

en: Mail
ro: E-mail

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Host
ro: Gazdă

en: Up to date
ro: Actualizat

en: Configuration
ro: Configurație

en: Profile
ro: Profil

en: Database name
ro: Nume bază de date

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Token
ro: Simbol

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Site configuration
ro: Configuraţie sit

en: Apply
ro: Aplică

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Synchronize
ro: Sincronizează

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle
ro: Pachet

en: Drupal user
ro: Utilizator Drupal

en: Database configuration
ro: Configurația bazei de date

en: Entities
ro: Entități
