Webfactory (8.x-1.2-beta1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: title
af: titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: List
af: Lys

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Mail
af: E-pos

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Host
af: Masjien

en: Up to date
af: Op datum

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Profile
af: Profiel

en: Database name
af: Databasisnaam

en: Site configuration
af: Webwerfkonfigurasie

en: Apply
af: Pas toe

en: Database configuration
af: Databasiskonfigurasie
