Webfactory (8.x-1.2-beta1) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: content type
az: kontent tipi

en: Site name
az: Sayt adı

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Database name
az: Verilənlər bazasının adı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Database configuration
az: Verilənlər bazasının konfiqurasiyası

en: Entities
az: Entitilər
