Webfactory (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: title
da: titel

en: Prefix
da: Præfiks

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: List
da: Vis

en: Language
da: Sprog

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Updated
da: Opdateret

en: Theme
da: Tema

en: content type
da: indholdstype

en: Mail
da: E-mail

en: Site name
da: Sitets navn

en: Host
da: Værtsnavn

en: Up to date
da: Seneste version installeret

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Profile
da: Profil

en: Database name
da: Database

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Token
da: Symbol

en: Duplicate
da: Duplikér

en: New content
da: Nyt indhold

en: Site configuration
da: Indstillinger

en: Apply
da: Udfør

en: Deploy
da: Udrul

en: Channels
da: Kanaler

en: Machine name
da: Internt navn

en: Synchronize
da: Synkronisér

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Drupal user
da: Drupal bruger

en: Database configuration
da: Databaseindstillinger

en: Hello
da: Hej
