Webfactory (8.x-1.2-beta1) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: List
el: Λίστα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Theme
el: Θέμα

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Up to date
el: Ενημερωμένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Profile
el: Προφίλ

en: Database name
el: Όνομα βάσης δεδομένων

en: Port
el: Θύρα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Site configuration
el: Γενική διευθέτηση ιστοτόπου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Drupal user
el: Drupal χρήστης

en: Database configuration
el: Ρυθμίσεις βάσης δεδομένων

en: Entities
el: Οντότητες
