Webfactory (8.x-1.2-beta1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Password
ky: Сырсөз

en: Database name
ky: Маалыматтар базасынын аталышы

en: Database configuration
ky: Маалыматтар базасынын конфигурациясы
