Webfactory (8.x-1.2-beta1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: List
mr: यादी

en: Language
mr: भाषा

en: Action
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Database name
mr: डेटाबेसचे नाव

en: Bundle
mr: बंडल

en: Database configuration
mr: डेटाबेसची संरचना
