Webfactory (8.x-1.2-beta1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: title
nn: tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: List
nn: Liste

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Up to date
nn: Oppdatert

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Database name
nn: Databasenamn

en: Site configuration
nn: Nettstadens innstillingar

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Database configuration
nn: Databaseinnstillingar
